PRODEJ ZELENINY A OVOCE UKONČEN.

JAKO NÁHRADU POUŽIJTE WWW.SCUK.CZ

==============================

Od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku při platbě v hotovosti. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Všichni, kteří platí hotově obdrží prodejku s označením zaevidování částky.

==============================

NOVINKY

arr3absolutní konec ZELENINOVÝCH BEDÝNEK od Petra KacálkaKrásný den příznivci bedýnek, letošní rok je teprve v půlce dá se říct, že je plný nečekaných změn....

absolutní konec ZELENINOVÝCH BEDÝNEK od Petra Kacálka

Krásný den příznivci bedýnek,

letošní rok je teprve v půlce dá se říct, že je plný nečekaných změn. Ty se budou týkat i nás.

Bedýnky tvoříme již deset let a za tu dobu jsme si prošli velkou změnou. Začínali jsme jako nadšenci pro lokální ovoce a zeleninu a zájem byl tak veliký, že jsme začali v tomto oboru podnikat. Hledali jsem si svoje zemědělce s kterými spolupracujeme dlouhá léta i dlouholeté zákazníky z Šlunovského výběžku, Nového Boru nebo České Lípy.

Loni začala spolupráce se Scuk.cz, což je komunitní farmářské tržiště kde online nakoupíte od farmářů a malovýrobců celou škálu potravin. Stalo se něco neuvěřitelného a za krátkou dobu jsme jedni z největších dodavatelů zeleniny pro zákazníky po celé ČR, kteří systém Scuku využívají. Není divu, že během jednání se Scukem vyplynul nápad na ještě užší spolupráci našeho ekokrámku se Scuk.

Z této spolupráce plyne několik důležitých faktů. Ekokrámek jak ho znáte končí a čekají nás poslední 2 závozy. 2.7. Českolipsko a Novoborsko, 9.7. dovolená a
16.7. Šlukonovsko a Česká Kamenice.

O naší zeleninu, ale rozhodně nemusíte přijít. Můžete se přihlásit k nákupní skupině na Scuku. Aktuálně jsou dvě skupiny v České Lípě a po jedné ve Varnsdorfu, Krásné Lípě a Rumburku. Nový Bor je bohužel zatím bez nákupní skupiny, ale i to se může rychle změnit, neboť jejich počet roste každým týdnem.

Další výhodou je, že si můžete objednat nejenom naše bedýnky, ale nepřebrené množství potravin od lokálních dodavatelů napříč republikou.

Chceme Vám na poděkovat za to, že jsem se díky Vám a Vašemu zájmu o ryze českou zeleninu dostali tam kde jsem a můžeme se dále vyvíjet.

Přeji Vám krásné letní dny.

Petr Kacálek
zeleninové bedýnky


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ